Krimi në Fushë-Krujë/ Zbulohet identiteti i të plagosurit

Shqipëria

Krimi në Fushë-Krujë/ Zbulohet identiteti i të plagosurit

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Zbulohet identiteti i personit të plagosur në Fushë-Krujë.

Mësohet se i plagosur me armë zjarri ka mbetur shtetasi Luan Hushi.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar furgoni i policisë dhe ne foto duket një automjet civil mes shkurreve, me sa duket i 55-vjeçarit të plagosur.

Hushi ka marrë një plagë në bark dhe është transportuar në spitalin e Traumës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat