Jeta në dorë të Zotit! Makina ‘paloset’ në aksidenti në Tiranë, asgjë nuk pësojnë ata që ishin brenda!

Shqipëria

Jeta në dorë të Zotit! Makina ‘paloset’ në aksidenti në Tiranë, asgjë nuk pësojnë ata që ishin brenda!

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 21:30
Foto nga aksidenti

‘Jetë gjati nuk bëhet jetë shkurtër’- thotë një shprehje popullore. Dhe këtë e dëshmon më së miri rasti i këtij aksidenti ku makina është bërë një grusht hekurash dhe të gjithë sa ndodheshin brenda nuk kanë pësuar asgjë.

Rasti ndodhi në aksin Elbasan-Tiranë.

Në pamjet e publikuara duket makina e dëmtuar plotësisht dhe njerëzit e hapitur pasi kanë parë makinën në atë gjendje.

Dëshmitarët shprehen se mjeti i bardhë u aksidentua me një tjetër automjet ngjyrë të kuqe, që duket edhe në video.

Video JOQ:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat