Makina bie në kanal në Fier-Lushnje, shoferi shpëton pa asnjë lëndim

Shqipëria

Makina bie në kanal në Fier-Lushnje, shoferi shpëton pa asnjë lëndim

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 16:22
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje.

Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat