Makina përplas udhëtarin me biçikletë, burri ndërron jetë në vend

Shqipëria

Makina përplas udhëtarin me biçikletë, burri ndërron jetë në vend

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Aksident në Berat, mjeti përplas një burrë që po udhëtonte me biçikletë i cili ka humbur jetën në vend.

Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Meteor, në aksin rrugor Kuçovë-Dimal.

M. B., 30 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Fiat” ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar që lëvizte me biçikletë dhe i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat