Përplasen dy makina në Vlorë, njëra përfundon në kanal. Transportohet në spital një grua

Shqipëria

Përplasen dy makina në Vlorë, njëra përfundon në kanal. Transportohet në spital një grua

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 21:44
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në rrugën e Selenicës, në afërsi të kthesës së Armenit.

Nga informacionet paraprakë bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete, njëra prej të cilave ka përfunduar në kanal pas përplasjes.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur persona, një prej të cilëve ka përfunduar në spital.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhejen e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat