Shoferi ‘tap’ godet me shpulla policët në Tepelenë

Shqipëria

Shoferi ‘tap’ godet me shpulla policët në Tepelenë

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 12:31
Foto ilustrim

Tepelenë- M. M., 38 vjeç, banues në Fier është arrestuar në Tepelenë, pasi ka goditur punonjësit e policisë.

Të cilët ndaluan mjetin e tij për kontroll.

38-vjeçari i alkoolizuar, i cili u ndalua nga patrulla e policisë në vendin e quajtur “Ura e Dragotit”,  gjatë intervistimit, ka ofenduar dhe ka goditur punonjësit e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat