Meta paralajmëron ‘goditjen’ e fortë javën që vjen: Denoncime me përmasa spektakolare

Shqipëria

Meta paralajmëron ‘goditjen’ e fortë javën që vjen: Denoncime me përmasa spektakolare

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 12:34
Ilir Meta

Ish-Presidenti Ilir Meta paralajmëroi gjatë konferencës që mbajti sot për mediat se denoncime me përmasa spektakolare do të bëhen publike javën që vjen.

“Denoncimet do vazhdojnë.

Përmasa spektaklore në javët që vjen.

Aksioni vjen më i fuqishëm. dara do i shtrëngohet çdo ditë. 10 vjet vjedhje, grabitje, koncesione, një fukarallëk i jashtëzakonshëm, poshtërim që i bëhet qytetarëve, janë shumë më tepër se mjaft.”, pohoi Meta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat