U vra sot në Elbasan, familjarët e traumatizuar kërkojnë trupin e Madrit Ulqinakut

Shqipëria

U vra sot në Elbasan, familjarët e traumatizuar kërkojnë trupin e Madrit Ulqinakut

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 23:10
Foto nga vendi i ngjarjes

Familjarët e Madrit Ulqinakut, viktimës së atentatit të sotëm në Elbasan, janë paraqitur në vendngjarje menjëherë sapo morën vesh lajmin e rëndë.

Siç duket edhe nga videoja e siguruar nga Top Channel, familjarët e të ndjerit qajnë me ngashërima teksa kërkojnë trupin e djalit të tyre.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Ebasan, ku 25-vjeçarit Ulqinaku iu bë atentat sapo doli nga kafja teksa po futej në makinë.

Është bërë i mundur identifikimi I autorit 20-vjeçme inicialet K.SH, i cili është në kërkim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat