Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Shqipëria

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 21:44
Foto ilustrim

Disa të shtëna më armë zjarri janë dëgjuar në fshatin Shullaz të Krujës para pak minutash.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se nga të shtënat dyshohet se ka mbetur një viktimë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende shkaku i të shtënave si edhe objektivi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat