Kamioni del nga rruga te kthesa e Murrashit në Librazhd

Shqipëria

Kamioni del nga rruga te kthesa e Murrashit në Librazhd

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 12:20
Foto nga vendi i ngjarjes

Një maune ka dalë nga rruga te kthesa e Murrashit në Librazhd.

Shkak janë bërë reshjet e shiut dhe lagështia në rrugë.

Dalja e maunës nga rruga ka shkaktuar bllokim të qarkullimit të automjeteve.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat