Ky është 42 vjeçari që vdiq në aksidentin me motor

Shqipëria

Ky është 42 vjeçari që vdiq në aksidentin me motor

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 06:50
Enton Ndini

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në aksin Kardhiq-Delvinë.

42-vjeçari Enton Ndini, personi që shihni në foto, teksa drejtonte një motor humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Përplasja ka qenë fatale pasi 42-vjeçari nga Saranda, ka humbur jetën në vendngjarje. Ende nuk dihet se çfarë shkaktoi humbjen e kontrollit për 42-vjeçarin.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat