Serbia ia uron Shqipërisë 28 Nëntorin: Shëndet, begati dhe paqe

Shqipëria

Serbia ia uron Shqipërisë 28 Nëntorin: Shëndet, begati dhe paqe

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 16:31
Foto ilustrim

Serbia e ka uruar Shqipërinë me rastin e 110-vjetorit të shpalljes së pavarësisë.

Ministria e Jashtme e Serbisë, ka uruar popullin shqiptar për shëndet, begati dhe paqe.

“I dërgojmë urimet tona për Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë dhe popullin shqiptar, me rastin e festës së tyre të pavarësisë, duke i uruar shëndet, begati dhe paqe”, ka shkruar kjo ministri në Twitter

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat