Tronditëse/ Qëllohet për vdekje mjeku i njohur në zyrën e tij, dyshohet se...

Shqipëria

Tronditëse/ Qëllohet për vdekje mjeku i njohur në zyrën e tij, dyshohet se...

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 19:26
Ilustrim

Një mjek kardiolog është qëlluar për vdekje gjatë një debati me një person në zyrën e tij. Sipas medieve italiane mjeku po punonte në studion e tij në Favara, kur ndodhi ngjarja e rëndë.

Autori i vrasjes, 47-vjeçari Adriano Vetro, u ndalua nga karabinierët, të cilët sekuestruan edhe armën e përdorur në krim.

Ende nuk dihen shkaqet e vrasjes së doktorit italian, ndërsa mediet e vendit fqinj raportojnë se krimi mund të ketë ndodhur për shkak të detyrës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat