Pak ditë para protestës së 6 dhjetorit, Meta shkon në selinë e PD për të takuar Berishën

Shqipëria

Pak ditë para protestës së 6 dhjetorit, Meta shkon në selinë e PD për të takuar Berishën

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 11:49
Foto nga vendngjarja

Meta pritet të takohet me kryedemokratin Sali Berisha, ndërsa në seli ka hyrë edhe nënkrytari i PL, Petrit Vasili.

Takimi vjen vetëm pak ditë para protestës që Berisha ka paralajmëruar më 6 dhjetor.

Po në këtë, ditë Bashkimi Europian do të mbajë samitin me vendet e rajonit në Tiranë.

Meta ka konfirmuar më herët pjesëmarrjen në protestë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat