Kush do të donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime të forta

Shqipëria

Kush do të donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime të forta

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 18:10
Ervin Karamuço

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka folur pasditen e sotme në emisionin “Zona Zero” në Top News për ngjarjen e ndodhur në protestën e opozitës, ku një i ri goditi me grusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha.

Sipas Karamuços, sulmi ndaj Berishës po hetohet nga sektori i Antiterrorit.

“Duhet të hetohet se kush qëndron pas ngjarjes. Agresori dukej i ndërgjegjshëm. Ai mund të ketë pasur çrregullime mendore, por do jetë kuruar.

Ekziston dhe mundësia që Gert Shehu të jetë përdorur nga një vend jomiqësor i Shqipërisë, tha eksperti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat