Berisha u ankohet gazetarëve: Rama është zhdukur prej 48 orësh, nuk kemi asnjë lajm se ku ndodhet!

Shqipëria

Berisha u ankohet gazetarëve: Rama është zhdukur prej 48 orësh, nuk kemi asnjë lajm se ku ndodhet!

Më: 27 janar 2023 Në ora: 13:28
Sali Berisha

Sali Berisha deklaroi se Shqipëria do shpërthejë me fuqinë më të madhe politike dhe qytetare sa i takon çështjes se fundit ‘McGonigal’.

Berisha u shpreh se Rama është zhdukur prej 48 orësh, duke shtuar se nuk dihet nëse ai ka fluturuar jashtë vendit për të kërkuar ndihmë te George Soros.

“Një revoltë e cila, pa diskutim do shpërthejë me fuqinë më të madhe politike dhe qytetare për largimin me urgjencë nga skena politike, de facto kryeministrit më të korruptuar të planetit, i cili, ia ka mbathur.

Është zhdukur prej 48 orësh. Ka fluturuar me Ismailin apo jo, këtë nuk kemi asnjë lajm. Është nisur te padrino i tij, Xhorxh Soros për të kërkuar ndihmë, apo gjetiu, nuk kemi asnjë lajm. Sepse në kodin e mafies, lajmet nuk pipëtijnë”, tha Berisha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat