Ja kush janë 4 deputetët e PD që bashkë me Bashën do takojnë Kerryn - Bota Sot
Ja kush janë 4 deputetët e PD që bashkë me Bashën do takojnë Kerryn

Shqipëria

Ja kush janë 4 deputetët e PD që bashkë me Bashën do takojnë Kerryn

Më: 13 shkurt 2016 Në ora: 19:15

Janë zbardhur emrat e deputetëve të PD, që sëbashku me Lulzim Bashën do të takojnë Sekretarin e Shtetit Amerikan John Kerry.

Burime të Ora News thonë se deputetët e PD janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi.
Takimi Basha-Kerry, ku të pranishëm do të jenë edhe 4 deputetet e PD dhe delegacioni që e shoqëron Sekretarin Amerikan do të zhvillohet në Hotel Rogner.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...