Fotolajm/ John Kerry fotografi përmbyllëse me drejtuesit e policisë - Bota Sot
Fotolajm/ John Kerry fotografi përmbyllëse me drejtuesit e policisë

Shqipëria

Fotolajm/ John Kerry fotografi përmbyllëse me drejtuesit e policisë

Më: 14 shkurt 2016 Në ora: 15:05

Para se të ngjiste shkallët për në avion, Sekretari Amerikan i Shtetit John Kerry bëri edhe një fotografi përmbyllëse me drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit.

Kerry i ka falenderuar punonjësit e policisë për punën e tyre dhe për organizimin që mundësuan sigurinë e zyrtarit amerikan.

Gjatë qëndrimit të tij 4 orë në Tiranë, nuk pati asnjë incident, edhe pse Sekretari Kerry në dy raste doli jashtë protokollit, duke takuar turmën e njerëzve që ishin mbledhur në rrugë. John Kerry u largua nga Shqipëria rreth orës 14:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...