Emin Fazlija alias Emil Kastrioti

Perkujtime

Emin Fazlija alias Emil Kastrioti

Më: 16 qershor 2016 Në ora: 00:36
Emin Fazlija

Me 16.06.2016 u bë një vit, që kur u nda nga jeta EMIN FAZLIJA alias EMIL KASTRIOTI. Me mall e dhëmbje të madhe të kujtojmë tërë jetën, mburremi dhe krenohemi me Ty. Po na mungon shumë Bal.

E përkujtojnë: vëllai Selmani me Dritën e fëmijët: Ilir, Arbër, Shqipe, Kastriot, Fitore dhe rejat, nipat e mbesat nga Prishtina, e bija Drita, i biri Agroni nga Gjermania.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat