Të burgosurit me celularë në qeli, Prokuroria bën lëvizjen e radhës - Bota Sot
Të burgosurit me celularë në qeli, Prokuroria bën lëvizjen e radhës

Shqipëria

Të burgosurit me celularë në qeli, Prokuroria bën lëvizjen e radhës

Më: 24 shkurt 2017 Në ora: 10:43
Ilustrim

Është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda drejtori i Policisë së Burgjeve Petrit Kaloshaj.

“Shekulli” mëson se Kaloshaj do të pyetet rreth aferave korruptive dhe abuzimit të punonjësve të policisë së burgjeve me thirrjet telefonike nga ana e të dënuarve. 

Në ditët në vijim priten arrestime të reja në burgje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...