Jep dorëheqjen deputeti i PDIU-së - Bota Sot
Jep dorëheqjen deputeti i PDIU-së

Shqipëria

E diel, 18 nëntor 2018

Jep dorëheqjen deputeti i PDIU-së

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 16:57
Bujar Muça

Deputeti i Partisë Drejtësi për Integrim dhe Unitetit, Bujar Muça ka dorëzuar sot në Komisonin Qendror të Zgjedhjeve mandatin.

Muça i cili u zgjodh deputetët në Elbasan pasi renditej i dytë në listën e PDIU, ka dhënë sot dorëheqjen.

Sipas burimeve dorëheqja e Muçës vjen për arsye personale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test