Aksidenti/ Makina del nga rruga, përfundon brenda lumit Mat - Bota Sot
Aksidenti/ Makina del nga rruga, përfundon brenda lumit Mat

Shqipëria

Aksidenti/ Makina del nga rruga, përfundon brenda lumit Mat

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 08:05
Mat

Një makinë ka dale nga rruga dhe ka përfunduar brenda në lumin Mat.

Aksidenti ndodhi gjate natës së mbrëmshme dhe ende nuk ka informacion zyrtar nese ka persona te lenduar apo jo, pasi nuk dihet nese brenda automjetit ka apo jo njerez.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë dhe policia eshte nisur drejt vendit ku eshte sinjalizuar se ka rene automjeti.

Ende nuk ka detaje rreth ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test