Kokëdhima bën deklaratën e fortë: Edi Rama është kokrra e... - Bota Sot
Kokëdhima bën deklaratën e fortë: Edi Rama është kokrra e...

Shqipëria

E shtunë, 20 tetor 2018

Kokëdhima bën deklaratën e fortë: Edi Rama është kokrra e...

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 22:52
Koço Kokëdhima

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë.

Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar.

Kësaj here Kokëdhima ka lëshuar një deklaratë mjaft surprizuese, duke thënë se Edi Rama nuk është një politikan i fortë, madje sipas tij ai është “kokrra e frikacakut”.

“Rama është kokrra e frikacakut. Po të ishte i ftohtë do të çlironte zgjedhjet, do të punonte për demokratizimin e vendit. Po të ishte i fortë do të hiqte dorë ai zotëria nga e gjithë kjo përpjekje e tij për t’i mbajtur peng zgjedhjet.”-tha Kokëdhima në emisionin 360 gradë në Oraneës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test