Aksident në Vlorë, makina përfundon në kanal, dy të plagosur rëndë - Bota Sot
Aksident në Vlorë, makina përfundon në kanal, dy të plagosur rëndë

Shqipëria

E premte, 19 tetor 2018

Aksident në Vlorë, makina përfundon në kanal, dy të plagosur rëndë

Më: 30 janar 2018 Në ora: 19:56
Pamje nga aksidenti

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sot, këtë herë në Jug të vendit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal në Vlorë.

Paraprakisht mësohet se dy persona që udhëtonin në automjetin 4×4 kanë mbetur të plagosur.

Ata janë transportuar për në spital, ku ndodhen në gjendje të rëndë. 

Raportohet që rruga ku ndodhi aksidenti është e pandriçuar. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet policore dhe ato zjarrfikëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test