Ambasada Amerikane iu jep mundësi punësimi, zbuloni pocizionin dhe kriteret - Bota Sot
Ambasada Amerikane iu jep mundësi punësimi, zbuloni pocizionin dhe kriteret

Shqipëria

E premte, 19 tetor 2018

Ambasada Amerikane iu jep mundësi punësimi, zbuloni pocizionin dhe kriteret

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 22:03
Ilustrim

Nëse keni mbaruar juridikun dhe në rastin më të keq nuk keni përfunduar të punoni kamerier, kujdes, fati po iu troket në derë.

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë kërkon një kandidat për pozicionin e Specialistit Ligjor në Zyrën e Departamentit Amerikan të Drejtësisë të OPDAT.

"Mundësi punësimi! Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë kërkon një kandidat për pozicionin e Specialistit Ligjor në Zyrën e Departamentit Amerikan të Drejtësisë të OPDAT", thuhet në njoftimin zyrtar ndersa eshte vënë në dispozicion edhe linku ku mund të merrni informacione.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test