Vlahutin në Ministrinë e Brendshme, takim me Fatmir Xhafajn - Bota Sot
Vlahutin në Ministrinë e Brendshme, takim me Fatmir Xhafajn

Shqipëria

E diel, 21 tetor 2018

Vlahutin në Ministrinë e Brendshme, takim me Fatmir Xhafajn

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 11:55
Romana Vlahutin

Ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin, ka shkuar paraditen e sotme në MInistrinë e Brendshme për t'u takuar me ministrin Fatmir Xhafaj.

Takimi ka ardhur pas prezantimit të Strategjisë së BE-së për Ballkanin dhe dy operacioneve të fundit të Policisë së Shtetit kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit në Elbasan dhe Durrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test