Video erotike Salianji-Duma shkakton tërmet në PD, numri dy i partisë: Skandaloze, të thonë si është e vërteta - Bota Sot
Video erotike Salianji-Duma shkakton tërmet në PD, numri dy i partisë: Skandaloze, të thonë si është e vërteta

Shqipëria

E diel, 21 tetor 2018

Video erotike Salianji-Duma shkakton tërmet në PD, numri dy i partisë: Skandaloze, të thonë si është e vërteta

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 12:02
Saljani - Duma

Mesazhet erotike të deputetit Ervin Salianji me Grida Dumën, kanë shkaktuar tërmet në Partinë Demokratike.

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, që është numri dy i kësaj partie, pas Lulzim Bashës, i ka cilësuar këto mesazhe si skandaloze.

Ai kërkon shpjegime për këto mesazhe.

“Skandaloze nese eshte e vertete, akoma me teper nese eshte e stisur.

Nisur nga kjo bindje dhe kjo optike, ftoj aktoret dhe faktoret e kesaj ngjarje te ushtrojne te drejten e tyre ligjore ne funksion te zbardhjes se te vertetes”, shkruan Ristani.

Për momentin, dy personazhet e mesazheve erotike nuk kanë bërë asnjë reagim.

Edhe Lulzim Basha, duket se kërkon ta kalojë në heshtje këtë skandal.

Por, vështirë se kjo situatë kalohet në heshtje!(TemA)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test