Ervin Salianji pranon videon banale në parlament: Ja kush është “GD” - Bota Sot
Ervin Salianji pranon videon banale në parlament: Ja kush është “GD”

Shqipëria

E martë, 23 tetor 2018

Ervin Salianji pranon videon banale në parlament: Ja kush është “GD”

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 18:49
Deputeti Ervin Salianji

Deputeti Ervin Salianji, të cilit iu publikua një video teksa po bisedonte me një gjuhë banale dhe perverse në Parlament me një person të quajtur GD, ka reaguar lidhur me këtë.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin Stop, i cili do të transmetohet pak më vonë, ku mësohet se ka pranuar videon dhe është justifikuar se biseda nuk është vetëm me "GD", por edhe me dy persona të tjerë.

Ai ka thënë se GD, nuk është Grida Duma, siç është raportuar në shumë media pas publikimit të videos në "CityNews".

Salianji ka pranuar se komunikimi është i vërtetë dhe GD është dikush tjetër.

Megjithatë, ai ka shtuar dhe diçka tjetër, duke thënë se nuk ka qenë vetëm GD në atë bisedë, por dhe dy persona të tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test