Dorëhiqet drejtori i Policisë në Korçë, ja kush e zëvendëson - Bota Sot
Dorëhiqet drejtori i Policisë në Korçë, ja kush e zëvendëson

Shqipëria

Dorëhiqet drejtori i Policisë në Korçë, ja kush e zëvendëson

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 23:16
Arben Skëndo dhe Alfred Nomani

Pasditen e sotme drejtori i Policisë Arben Skëndo dha dorëheqjen.

Skëndo qëndroi vetëm 6 muaj në postin e drejtorit, ndërsa vendin e tij do ta zërë Alfred Nomani.

Alfred Nomani ka qenë shef krimesh, shef komisariati, zv/ drejtor policie, ndërsa sot është komanduar drejtor.

Pritet që në ditët në vijim të vijojë edhe në qarqet e tjera përveç Korçës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test