Rama drekon në një familje, mizat i ulen në pjatë: S’më bezdisin, sa miza, gjinkalla dhe karkaleca që duroj unë…

Shqipëria

Rama drekon në një familje, mizat i ulen në pjatë: S’më bezdisin, sa miza, gjinkalla dhe karkaleca që duroj unë…

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 16:24
Rama drekon në një familje

Kryeministri Edi Rama është duke drekuar në një familje në Kozarë ku ka folur lidhur me planin që ka qeveria për bujqësinë dhe blektorinë.

Në drekën e shtruar në familjen fermere të Hekuran Çepës, Rama nuk i ka kursyer as batutat.

Teksa një mizë vërtitej në dhomën e ngrënies, shefi i qeverisë kërkoi që të mos e largonin pasi nuk e bezdiste.

„Lereni se s’ka problem. Sa shumë miza, gjinkalla dhe karkaleca duroj unë“, tha Rama duke nënkuptuar kritikët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat