Mediat suedeze shkruajnë për Ksamilin

Shqipëria

Mediat suedeze shkruajnë për Ksamilin

Më: 25 shkurt 2018 Në ora: 09:11
Ksamili

Edhe këtë të diel  kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka uruar shqiptarëve një ditë të qetë.

Por, në postimin e tij në Facebook ka publike edhe një artikull të një mediumi suedez për Ksamilin.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me këtë artikull për Ksamilin, cilësuar nga ky medium i mirënjohur suedez si xhevahiri i fshehur i Shqipërisë, ju uroj një të dielë të qetë

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat