Kokaina rekord në Maminas/ Basha tregon lidhjet e Arbër Çekajt me PS - Bota Sot
Kokaina rekord në Maminas/ Basha tregon lidhjet e Arbër Çekajt me PS

Shqipëria

Kokaina rekord në Maminas/ Basha tregon lidhjet e Arbër Çekajt me PS

Më: 8 mars 2018 Në ora: 23:09
Lulzim Basha

Kryetari i PD Lulzim Basha ka deklaruar ne emisionin “Opinion” se pronari i kompanise Arbri Garden, qe porosit banane nga Kolumbia dhe ne kontenierin e fundit u kap edhe sasia rekord e kokaines, prej 613 kg droge, ka lidhje me Partine Socialiste.

“I ati i tij ka qenë krytetar i PS në Tropojë, xhaxhai i tij ka punuar në Bashkinë e Tiranës dhe sipas informacioneve tona kanë qenë kontribues financiar në fushatën për Erion Veliaj.

Zotëria është peshk i vogël, guacka ku qëndron garantuesi”, tha Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test