Ilda i përgjigjet Nanos: Imagjino të kishte vetë gjoks ky, çfarë do bënte për 5 minuta - Bota Sot
Ilda i përgjigjet Nanos: Imagjino të kishte vetë gjoks ky, çfarë do bënte për 5 minuta

Shqipëria

Ilda i përgjigjet Nanos: Imagjino të kishte vetë gjoks ky, çfarë do bënte për 5 minuta

Më: 18 mars 2018 Në ora: 17:38
Ilda Bejleri

Një debat i fortë është shkaktuar pas një monologu të bërë disa ditë më parë nga Mustafa Nano gjatë emisionit të tij, ku përmendte emrin e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit, duke komentuar veshjen e tyre, e duke dashur kështu ta komentojë këtë si fenomen në tërësi e jo vetëm për dy gazetaret e sportit.

egjithatë edhe pse ai iu drejtua me fjalë të rënda vajzave, deri më tani asnjëra prej tyre nuk i është përgjigjur drejtpërdrejt Nonos, ndërsa vetëm pak më parë Ilda ka reaguar në një postim në rrjetet sociale, ku shkruan:

“Ndjese, qe nuk kam reaguar me pare por kam qene e impenjuar ne nje projekt shume domethenes per shqiptaret! “Rikthimi i Dallendysheve”, qe kishte per qellim rikthimin e talenteve qe na bejne krenare jashte Shqiperise dhe nuk doja te njollosja kte super event, me “llumin” e opinionisteve qe na rrethojne. Ndoshta kjo eshte nje nga arsyet qe “dallendyshet” kane vendosur te shtegtojne larg.. sepse vlerat ne kete vend nuk perfillen dhe te eturit per vemendje bejne gjithcka per te dale ne siperfaqe, madje duke shkelur dhe mbi identitetin e kujtdo, per me teper duke dale dhe kunder nje ish-studenteje qe eshte diplomuar per gazetari! Mendoj qe “policin” e minifundit dhe dekoltese ta dergojme dhe ne Itali:) se mbase aty gjen paqe..tani qe po qendroj ne dhomen time pyes veten: Imagjino te kishte gjoks vete ky polici? Cfare do ishte valle dhe cfare do bente per 5 min “fame” ps. Emisionin ja mbani mend besoj! Ne cfare ore dhe ku transmetohet..:))”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test