Rama në Stamboll me kreun e Turkish Airlines për Air Albania - Bota Sot
Rama në Stamboll me kreun e Turkish Airlines për Air Albania

Shqipëria

E hënë, 22 tetor 2018

Rama në Stamboll me kreun e Turkish Airlines për Air Albania

Më: 23 mars 2018 Në ora: 12:23
Edi Rama është takuar me shefin ekzekutiv të TurkishAirlines, Ilker Ayci

Kryeministri Edi Rama është takuar me shefin ekzekutiv të TurkishAirlines, Ilker Ayci, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore shqiptare, Air Albania.

“Në zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, Ilker Ayci, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore Air Albania, e cila po programohet me asistencën teknike të kolosit ajror turk dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej tij”, shkruan Rama në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test