Rama nesër bënë publik qëndrimin e tij për ministrin Xhafaj - Bota Sot
Rama nesër bënë publik qëndrimin e tij për ministrin Xhafaj

Shqipëria

E martë, 16 tetor 2018

Rama nesër bënë publik qëndrimin e tij për ministrin Xhafaj

Më: 15 maj 2018 Në ora: 19:30
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se të mërkurën para Grupit Parlamenta do ta bëjë publikë qëndrimin e tij për ministrin e punëve të brendshme Fatmir Xhafaj.

Postimi i plotë:

Jemi të gjithë njësoj?JO, s’kemi qenë asnjëherë të gjithë njësoj e s’do jemi kurrë njësoj! Nesër në 11.00 përpara Grupit Parlamentar, qëndrimi im për situatën e krijuar me Ministrin e Brendshëm dhe ecurinë e përpjekjes diplomatike drejt objektivit historik të çeljes së negociatave

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test