Ambasada Amerikane ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë fituesit e lotarisë - Bota Sot
Ambasada Amerikane ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë fituesit e lotarisë

Shqipëria

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Ambasada Amerikane ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë fituesit e lotarisë

Më: 17 maj 2018 Në ora: 10:14
Ambasada e SHBA në Shqipëri

Me anë të një postimi në faqen zyrtare ambasada Amerikane ka uruar të gjithë të përzgjedhurit në lotari, ku dhe është shprehur mbi udhëzimet që duhet të ndjekin.

Postimi:

“Urime të përzgjedhurve të programit të lotarisë DV! Ju lutemi, sigurohuni që të ndiqni të gjitha udhëzimet tona përgjatë procesit të aplikimit. Hapi juaj në vazhdim është plotësimi i formularit DS-260 online tek  https://ceac.state.gov/iv/
Unë jam këtu për t’iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja mbi aplikimin për DV! #PyetAnnën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test