Protestë para Kuvendit: ‘Uo Pasha, ç’u bë me mallin tim?’ - Bota Sot
Protestë para Kuvendit: ‘Uo Pasha, ç’u bë me mallin tim?’

Shqipëria

Protestë para Kuvendit: ‘Uo Pasha, ç’u bë me mallin tim?’

Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:19
Protesta para Kuvendit

Ndërkohë që Kuvendi vazhdon punimet e seancës plenare, kurse kryeministri Rama nuk ndodhet, pasi ështe pjesë e Samitit të Sofjes, para ambienteve te Paralamentit, të rinjtë e PD-së kanë protestuar.

Ata kanë kërkuar largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Me pankarta në duar ata kanë sjellë edhe njëherë në kujtesë për gjithë shqiptarët bisedën në audio- përgjimin mes vëllait të ministrit dhe trafikantit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test