Rrëfimi i frikshëm i 14 vjeçares... tregon sesi e përdhunoi dy herë burri i hallës - Bota Sot
Rrëfimi i frikshëm i 14 vjeçares... tregon sesi e përdhunoi dy herë burri i hallës

Shqipëria

E hënë, 19 nëntor 2018

Rrëfimi i frikshëm i 14 vjeçares... tregon sesi e përdhunoi dy herë burri i hallës

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 22:23
Foto ilustrim

Në datën 8 Maj 2018 emisioni “Stop” transmetoi rastin e abuzimit seksual të një miture nga ana e burrit të hallës, Rezmi Turhani.

Por edhe pse historia e fortë u provua me zë e me figurë, abuzuesi arriti të dalë pa u lagur nga drejtësia. Policia dhe Prokuroria e Beratit nuk regjistruan procedim penal për Rezmi Turhanin, duke dalë në kundërshtim me ligjet dhe Kodin Penal.

Një ditë pas transmetimit të rastit në emisionin “Stop”, Rezmi Turhani bëri kallëzim për një letër kërcënuese që i kishin vendosur në makinë, ku thuhej se nëse nuk do të paguante 20 mijë Euro, do ta varrosnin. Çështja e tij u regjistrua pranë Prokurosë Berat, duke u përdorur në këtë mënyrë dy standarde nga institucionet ligjzbatuese.

Lajmin e plotë mund ta lexoni të Mediat Shqiptare duke klikuar KETU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test