Denoncimi i Berishës, ish Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?! - Bota Sot
Denoncimi i Berishës, ish Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?!

Shqipëria

E diel, 18 nëntor 2018

Denoncimi i Berishës, ish Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?!

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:06
Edi Rama dhe Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një denoncim të qytetari dixhital, i cili pretendon se ish Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka blerë hotele në ishullin e Korfuzit.

STATUSI:

Ndrikull Kodheli blen hotele ne Korfuz!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor Mimi kodheli po blen hotele ne korfuz lekt po I transporton me elikopter sot rasteshist nje soku im grek po me pyest se dajos se ti I esht ber oferta per hotelin qe ka per nje miljon e 200 mij euro dhe po me thoshte se ka bler tre do te blej dhe 2 shikoeni nje ju mund ta dini pak a shum”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test