Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar - Bota Sot
Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar

Shqipëria

E diel, 21 tetor 2018

Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:50
Ervin Salianji

Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të qeverisë deri në nivel ministrash dhe kryebashkiakësh.

Këtë gjë e ka theksuar edhe një herë tjetër deputeti i PD-së Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Politika Online”. I pyetur nga gazetarja, Salianji tha se kjo do të jetë “një verë përvëluese” për qeverinë, duke shtuar se shumë shpejt do të publikohen skandale që do të tronditin qeverinë “Rama”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test