Nuk ndalen tërmetet në Shqipëri: Ja lëkundja e radhës - Bota Sot
Nuk ndalen tërmetet në Shqipëri: Ja lëkundja e radhës

Shqipëria

E diel, 21 tetor 2018

Nuk ndalen tërmetet në Shqipëri: Ja lëkundja e radhës

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Nuk ndalen tërmetet në Shqipëri, për fat jo shumë të fuqishëm.

Vetëm 13 minuta pas mesnate, rajoni i Dibrës është goditur nga një tërmet.

Lajmin e ka bërë publik IGJEUM.

Sipas të dhënave, tërmeti ka pasur fuqi 3.1 ballë dhe ka rënë në Miresh, 5 km në jugperëndim të Dibrës në thellësinë 6 km.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test