Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë - Bota Sot
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë

Shqipëria

E mërkurë, 24 tetor 2018

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:55
Ilustrim

Perikli Dhales i njohur si ish-kreu i PD për njësinë numër 8 në Tiranë, njëherësh futbollist dhe kampioni i klubit Tirona është ndarë nga jeta.

"Miq! Ju njoftoi se, pas nje semundje te rende dhe teper akute u nda nga jeta, PERIKLI DHALES, futbollisti dhe kampionii klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njesia 8!

Varrimi behet sot, e Enjte, ora 17:00 ne varrezat e Tufines.

Ngushellime të sinqerta bashkëshortes së tij Donika dhe dy djemve Frenklit & Hertit! Te qofte dheu i lehte e u prehsh ne paqe, Pere!", shkruajnë miqtë e tij në Facebook

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test