“O ti lartmadhëria” Rama i kthehet qytetarit: Më frymëzojnë kalamajtë, moshatarët e gocës tënde që qenka yll - Bota Sot
“O ti lartmadhëria” Rama i kthehet qytetarit: Më frymëzojnë kalamajtë, moshatarët e gocës tënde që qenka yll

Shqipëria

E diel, 21 tetor 2018

“O ti lartmadhëria” Rama i kthehet qytetarit: Më frymëzojnë kalamajtë, moshatarët e gocës tënde që qenka yll

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 10:39
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama është përfshirë ditën e djeshme në replika me ndjekësit e tij në Facebook.

Një lajmërim i Ramës për produktet e sigurta bujqësore ka ndezur debatin mes tij dhe shumë qytetarëve.

Replikat

Qytetari: Edi Rama o ti lartemadheria, a mo mo mos me thuaj qe je esull kur shkruan keto statuse?!

Rama: Lexo Ledianin se mbase te bind meqe une te dukem lartmadheri, po nuk merzitem aspak se mua me frymezojne kalamajte, moshataret e goces tende qe qenka yll se per komentatore qe s’dine cfare thone e bejne medemek ironi, nuk i harxhoja kurre energjite e kohen qe i perkushtoj cdo dite e nate kesaj detyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test