Ish-ministri shqiptar me kal për Itali! - Bota Sot
Ish-ministri shqiptar me kal për Itali!

Shqipëria

E hënë, 19 nëntor 2018

Ish-ministri shqiptar me kal për Itali!

Më: 23 qershor 2018 Në ora: 18:27
Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri duket se ka edhe një pasion. Në jetën e tij tashmë private, ai zbulon pasionin për kalërimin, duke publikuar disa fotografi dhe video në rrjetet sociale.

Me mesazhe të shkurtra, Tahiri publikon dy foto dhe një video me kuaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test