Plani i LSI-së, Kryemadhi: Për tre muaj të pastrojmë Shqipërinë nga droga - Bota Sot
Plani i LSI-së, Kryemadhi: Për tre muaj të pastrojmë Shqipërinë nga droga

Shqipëria

Plani i LSI-së, Kryemadhi: Për tre muaj të pastrojmë Shqipërinë nga droga

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 12:23
Monika Kryemadhi

LSI ka në plan që për tre muaj të pastrojë Shqipërinë nga droga, tha në deklaratë për shtyp kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

“LSI ka në plan që për 3 muaj të pastrojë Shqipërinë nga droga dhe llumi i Edi Ramës.Të çmontojë këtë qeveri dhe të shembi këtë sistem dhe për 3 muaj Shqipëria ti kthehet normalitetit dhe zhvillimit ekonomik. Sekuestrim të pronave mafioze dhe pastrim të Shqipërisë nga paratë e pista, taksat e ulëta, konkurrenca e pastër, zhdukja monopoleve, rikthimi i barazisë dhe demokracisë, shëndetësi dhe arsim të barabartë për të gjithë pa dallim bindje politike, të shpëtojmë trashëgiminë kulturore, të shpëtojmë identitetin tonë, tha Kryemadhi teksa shtoi se “çmontimi i kësaj qeverie është hapi i parë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test