Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron - Bota Sot
Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron

Shqipëria

E shtunë, 17 nëntor 2018

Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 13:38
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij, për bandën e trafikantëve të Elbasanit.

Sipas denoncuesit, këtë bandë e mbron Qazim Sejdini, që udhëron policinë.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkopolicia e Elbasanit mbron bandën e trafikantëve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje doktorr, te uroje shendet e jet te gjat. Dua te denoncoij fshehjen nga policia elbasanit ne ndikimin e don kryetarit te bashkis sejdini. Ndalimi dhe shoqerimi i kesaij bande qe merret me prustitucion trafik droge plagosje vrasje.

Ne drejtimin e don sejdini tenderat e bashkis dhe ne te gjitha drejtorit e juridiksionit bashkis elbasan. Arben trasha i denuar ne itali prostuticion trafik droge. Kamer (agron) mehja i denuar per organizat kriminale, prostuticion trafik droge 25 vjet. Elton dedja i denuar prostitucion trafik droge.

Arjan petova i denuar ne itali prostitucion trafik droge. Dhe aktualisht ne bar bufe shitet drog kokain heroin. Cim ajazi trafik te lendeve narkotike heroin. Alban tafa drejtor ne kesh i denuar per prostitucion trafik droge ne itali.

Doktorr elbasani esht fuci baruti ne drejtimin e qazim sejdinit me bandat e tij ne ndikimin e pushtetit kercenon drejtus istitucionesh gazetar puninjes policie e cdo kend qe i preket interesi apo flet te vertetat per 100 jet njerzish qe nderroijn jet si pasoij e ndotjes amjentale qe merr rrushfete ne kembim te heshtjes dhe mos mbylljesh te fabrikave.

Te lutem anonim. Respekte

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test