“Pas 9 minutash ndodhi tragjedia”, avokati shqiptar që i shpëtoi tragjedisë së Genova - Bota Sot
“Pas 9 minutash ndodhi tragjedia”, avokati shqiptar që i shpëtoi tragjedisë së Genova

Shqipëria

“Pas 9 minutash ndodhi tragjedia”, avokati shqiptar që i shpëtoi tragjedisë së Genova

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 14:36
Saimir Vishaj

Avokatin shqiptar Saimir Vishaj e kanë ndarë vetëm nëntë minuta nga tragjedia e Genova. Në një postim në Facebook avokati i njohur falenderon Zotin.

“Faleminderit Zoti im..mbas 9 min ndodhi tragjedia këtu në Genova”, shkruan Vishaj.

Ura Morandi u shemb rreth mesditës duke shkaktuar viktima dhe mjaft të plagosur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...