Vdekja e 3 vjeçarit në Korçë, familjarët: Si e mësuam lajmin e kobshëm - Bota Sot
Vdekja e 3 vjeçarit në Korçë, familjarët: Si e mësuam lajmin e kobshëm

Shqipëria

Vdekja e 3 vjeçarit në Korçë, familjarët: Si e mësuam lajmin e kobshëm

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 17:57
Ilustrim

Familjarët e 3-vjeçarit në Korçë, i cili humbi jetën pasi u zu poshtë nga bombola e oksigjenit thonë se ajo përdorej për gjyshin e të miturit, i cili ishte i sëmurë.

Ata deklarojnë se ishin në një tjetër ceremoni mortore kur u njoftuan për ngjarjen e rëndë.

"Bombla e gazit ka qenë në dhomë ku ndodhi ngjarja.

Përdorej për gjyshin e të miturit pasi ishte i sëmurë. Ishte duke luajtur dhe i ra sipër. E gjetëm të mbuluar në gjak. Ishim në një ceremoni mortore tjeter.

Na lajmeruan për fëmijën. Familja jeton në kushte të vështira ekonomike", kanë deklaruar familjarët për mediat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...