Kujdes kur të kaloni mbi këtë urë! Mijëra shqiptarë rrezikojnë jetën - Bota Sot
Kujdes kur të kaloni mbi këtë urë! Mijëra shqiptarë rrezikojnë jetën

Shqipëria

Kujdes kur të kaloni mbi këtë urë! Mijëra shqiptarë rrezikojnë jetën

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 20:32
Ura ku kalojnë shqiptarët

Shembja e urës në Genova, ku humbën jetën 39 persona, mes tyre dhe dy shqiptarë, tashmë ka krijuar panik jo vetëm tek italianët, por në çdo shtet.

Në foton e mëposhtme do të shihni se në çfarë gjendje të mjerueshme ndodhet kjo urë në Malin e Zi, ku çdo vit kalojnë me mijëra shqiptarë të cilët duan të vizitojnë Budvën, Ulqinin apo Tivarin.

Në rrjete sociale tashmë kjo foto po qarkullon ditën e sotme dhe bëhet apel që qytetarët të bëjnë shumë kujdes.

Ja foto:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...