“Zhytje dhe pastaj lart”: Saimir Tahiri poston një video me të birin - Bota Sot
“Zhytje dhe pastaj lart”: Saimir Tahiri poston një video me të birin

Shqipëria

“Zhytje dhe pastaj lart”: Saimir Tahiri poston një video me të birin

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 12:41
Saimir Tahiri me djalin e tij

Edhe pse nën hetim, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri duket i relaksuar. Ai vazhdon të postojë foto dhe video nga pushimet e tij.

Këtë herë ai ka ndarë një tjetër moment nga pushimet e verës që po kalon së bashku me të birin, Drinin.

Tahiri ka postuar një video, teksa të dy janë nën ujë, ndërkohë që shkruan se kjo është zhytja e parë e djalit.

“DT ia doli Zhytje e pastaj prape lart”, shkruan ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...